Miroslav Popžen, predsjednik Aktiva direktora osnovnih škola banjalučke regije potvrdio je za “Nezavisne” da je u skoro svim osnovnim školama na području Banjaluke stigla dojava o bombi.
Pročitajte još:
MUP RS o dojavljenim bombama: Više škola prijavilo da je primilo mail
Dojave o bombama u više osnovnih i srednjih škola u Srpskoj
Vilendečić za "Nezavisne": Djeca su evakuisana, mejl jako uznemirujući"
"Na adrese škola putem mejla stigle su prijeteće poruke ", kazao je Popržen.
Ističe da su sva djeca vraćena kući dok se ne obave pregledi škola.
Dodao je da je i u drugim gradovima u Srpskoj jutros nema nastave zbog dojave o bombi.