BIJELJINA - Devetnaestogodišnji mladić iz Bijeljine čiji su inicijali R.R. uboden je nožem u Ulici vojvode Stepe u centru Bijeljine.
Iz policije je potvrđeno da je mladić teže povrijeđen sinoć u 20.30, a prema nezvaničnim podacima napala su ga četvorica muškaraca koji imaju između 17 i 21 godinu.
Povrijeđeni je van životne opasnosti, a istraga o ovom slučaju je u toku.