Hronika

Mladić iz Banjaluke teško povrijeđen, a drugi uhapšen

Mladić iz Banjaluke teško povrijeđen, a drugi uhapšen
Foto: N.N. | Mladić iz Banjaluke teško povrijeđen, a drugi uhapšen
Srna

BANjALUKA - Mladić čiji su inicijali D.Ć. /22/ iz Banjaluke teško je povrijeđen kada ga je u mjestu Motike kod Banjaluke kombijem udario dvadesetogodišnji D.G, koji je potom uhapšen, rečeno je Srni u banjalučkoj Policijskoj upravi.

Portparol Policijske uprave Banjaluka Marija Markanović navela je da je policiji 29. aprila prijavljeno da je D.Ć. povrijeđen i da mu je pomoć ukazao D.G. iz Laktaša koji ga je prevezao do kuće, a zatim pozvao Službu hitne pomoći Banjaluka.

Povrijeđeni mladić odmah je prevezen u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske gdje je zadržan na liječenju.

Policija je utvrdila da D.Ć. nije povrijeđen u tuči već kada ga je D.G. udario kombijem "kedi" prilikom prevoza drveta za ogrev na lokalnom putu Dragočaj-Motike.

Markanovićeva je rekla da je D.G. uhapšen jer je osumnjičen za ugrožavanje javnog saobraćaja i dodala da će sve dalje mjere biti preduzete po nalogu dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, koji je danas bio na licu mjesta zajedno sa vještakom saobraćajne struke.

Najčitanije