BANJALUKA – Dvojica mladića povrijeđeni su večeras nešto poslije 23 časa u Karađorđevoj ulici u Banjaluci u sudaru motocikla na kojem su se vozili i automobila marke „Mercedes“.
Prema riječima očevidaca i motocikl i mercedes su se kretali iz pravca centra grada pema naselju Lauš, saznaje novinar „Nezavisnih“
Do nezgode je došlo kada je vozač mercedesa pokušao skrenuti lijevo a mladići na motociklu su pokušali preticanje.
Ekipa Hitne pomoći je stigla na mjesto nezgode oko 23:30 časova a nedugo zatim i policja koja vrši uviđaj.
Prema prvim informacijama mladići su zadobili lakše povrede.