BANJALUKA – Nikola Morača, novinar "EuroBlica" i portala "Srpska Info" kome su nepoznati vandali oštetili automobil je istakao da je "poruka jasna".
"Očigledno je napadač sebi dao oduška i nije mario ni za kamere koje su ga snimale. Očekujem od policije da ovaj slučaj uzme kao prioritet", kazao je Morača.
Morača je sve ovo protumačio kao neke poruke i stvaranje atmosfere straha.
On je naveo da je policija obavila uviđaj, tako da očekuje da će ovo biti rasvijetljeno.
"Ovo je sad prešlo ne jednu nego dvije crvene linije", naveo je Morača.
Vezane vijesti:
Vandali oštetili vozila dvojice banjalučkih novinara (FOTO)