MOSTAR - Mostarska policija zaprimila je oko 16 sati dojavu da je s pješačkog mosta Bunur u rijeku Neretvu skočio T.R., rođen 1995. godine.
"Nakon što je skočio s mosta, gubi mu se trag. Policija pretražuje obalu Neretve nizvodno od mosta, no za sada nema nikakvih rezultata", izjavio je portparol MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije Srećko Bošnjak.