BANJALUKA - Saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali motorista i biciklista, dogodila se jutros oko 8:15 sati na semaforu u ulici Krajiških brigada u Banjaluci.
Kako je javio Klix, osobe koje su učestvovale u saobraćajnoj nesreći nisu životno ugrožene.
Na mjesto nesreće došla je policija koja vrši uviđaj, a ekipa hitne pomoći brzo je intervenisala i dvije osobe prevezla u bolnicu.
Očevici ove nezgode kažu da se sve brzo odigralo, te da se motorista kretao iz pravca Laktaša prema centru Banjaluke, dok je biciklista prelazio pješački prelaz na semaforu.