MOSTAR - Policijski službenici PS Mostar Centar u utorak, u 4.35 sati ujutro, zaprimili su prijavu da je u Splitskoj ulici muška osoba zapalila i bacila baklju na vozilo marke Opel Corsa, pri čemu je se vozilo zapalilo.
Patrola policije utvrdila je ko je vlasnik vozila, a isti je naveo da su s vozila ranije otuđene registarske pločice, što je prijavljeno policiji.
Požar su ugasili pripadnici Profesionalne vatrogasne jedinice Mostar, uviđaj je u toku, saopšteno je iz kantonalnog MUP-a.