Hronika

Muškarac iz Gradiške se raznio bombom

Muškarac iz Gradiške se raznio bombom
Muškarac iz Gradiške se raznio bombom
Dragan Sladojević

GRADIŠKA - Šukrija Trešnjić (69) iz Gradiške ubio se jutros aktiviranjem bombe u mjestu Žeravica, saznaju "Nezavisne".

"Samoubistvo je počinio u kući u kojoj je stanovao, u 9.30 časova, a ostali detalji biće naknadno poznati", rekao je sagovornik "Nezavisnih" blizak policiji.

Podsjećanja radi, prije svega desetak dana, takođe kod Gradiške, odnosno u mjestu Lipovača, bombom se ubio pedesettrogodišnji K.G.

Najčitanije