Hronika

Muškarac iz puške pucao po ulicama Mostara

Muškarac iz puške pucao po ulicama Mostara
Muškarac iz puške pucao po ulicama Mostara
N.N.

MOSTAR - Nepoznati muškarac je danas oko podne u ulici Lepolda Mandića pucao nasumice iz automatske puške te se s repetiranim oružjem kretao prema mostarskoj tržnici gdje je takođe pucao.

Brzom intervencijom policije uhapšen je i priveden u policijsku stanicu, piše N1.

Kako se neslužbeno saznaje u mostarskoj Policiji, riječ je muškarcu starom tridesetak godina, ali još nisu poznati motivi ovog incidenta koji je uznemirio veliki broj građana koji su se u tom trenutku nalazili na ulicama.

Prema dosadašnjim informacijama, u pucnjavi nema povrijeđenih, a prema izjavama očevidaca, mladić je pucao u zrak i to iz automatske puške "Ero".

Sav se događaj na mostarskim ulicama odvijao 15-tak minuta.

Najčitanije