MOSTAR - Nepoznati muškarac je danas oko podne u ulici Lepolda Mandića pucao nasumice iz automatske puške te se s repetiranim oružjem kretao prema mostarskoj tržnici gdje je takođe pucao.
Brzom intervencijom policije uhapšen je i priveden u policijsku stanicu, piše N1.
Kako se neslužbeno saznaje u mostarskoj Policiji, riječ je muškarcu starom tridesetak godina, ali još nisu poznati motivi ovog incidenta koji je uznemirio veliki broj građana koji su se u tom trenutku nalazili na ulicama.
Prema dosadašnjim informacijama, u pucnjavi nema povrijeđenih, a prema izjavama očevidaca, mladić je pucao u zrak i to iz automatske puške "Ero".
Sav se događaj na mostarskim ulicama odvijao 15-tak minuta.