BANJALUKA - Policija je pokrenula potragu za četrdesetogodišnjakom iz Srbije, a koji je juče u banjalučkom naselju Srpske Toplice ušao u rijeku Vrbas da se okupa, nakon čega je nestao pod vodom.
"Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka preduzimaju sve potrebne mjere i radnje u cilju pronalaska tog lica", saopštila je Marija Markanović, portparol Policijske uprave Banjaluka.

"Nezavisnim" je potvrđeno da je taj muškarac potonuo nedugo nakon što je ušao u rijeku, a što su potvrdili svjedoci.