Hronika

Muškarac pucao iz puške

Muškarac pucao iz puške
Muškarac pucao iz puške
Srna

VLASENICA - Policija iz Vlasenice uhapsila je muškarca iz naselja Dragaševac, čiji su inicijali R.Š. /45/, zbog pucanja iz poluautomatske puške, izjavio je danas Srni komandir Policijske stanice u Vlasenici Dragan Jovičić.

Incident se dogodio juče oko 18.30 časova.

"Pripadnici policije izašli su odmah na lice mjesta i uhapsili osumnjičenog, te tom prilikom oduzeli mu poluautomatsku pušku. Daljim pregledom prostorija koje koristu osumnjičeni pronađena su i dva okvira za automatsku pušku i 218 metaka kalibra 7,62 milimetra", rekao je Jovičić.

Protiv osimnjičenog biće podnesen izvještaj nadležnom tužilaštvu zbog nedozvoljene proizvodnje i prometa oružja i eksplozivnih materija.

Najčitanije