VISOKO - U Visokom je danas došlo do samoranjavanja muškarca.
Ovu informaciju potvrdila je Aldina Alić, portparol MUP-a ZDK.
Kako saznaje Avaz, nesretni Visočanin čistio je pištolj, koji ga je tom prilikom ranio u ruku.
Odmah nakon ovog incidenta, muškarac je prevezen u Kantonalnu bolnicu Zenica, radi ukazivanja ljekarske pomoći.