BANJALUKA - Na banjalučkoj tvrđavi Kastel, u dijelu prema Gradskoj tržnici, muškarac je izvršio samoubistvo bombom.
Prema još nepotvrđenim informacijama, riječ je o starijem muškarcu, javlja novinar ATV sa lica mjesta
Nesreća se dogodila danas oko 15 časova.
Policija vrši uviđaj na licu mjesta, nakon kojeg će biti poznato više informacija.
Očevidaca, kako saznaje ATV, nije bilo.