Hronika

Muškarac se ubio na Kastelu

Muškarac se ubio na Kastelu
Muškarac se ubio na Kastelu
M.Š, Foto V. Stojaković

BANJALUKA - Muškarac, kojem identitet do sada nije utvrđen, ubio se danas oko 15 časova eksplozivnom napravom na ulazu u banjalučku tvrđavu Kastel.

Nezvanično saznajemo da se radi o muškarcu srednje životne dobi, a na lice mjesta odmah su stigli i pripadnici Centra javne bezbjednosti Banjaluka, koji su obavili uviđaj.

Prisutni radnici, koji rade na sanaciji tvrđave, ispričali su kako se čula jaka detonacija, ali da su u prvi mah mislili da je u pitanju sudar. Kada su dotrčali na lice mjesta, uvidjeli su osobu kako nepomično leži.

Najčitanije