Hronika

Posteljinom se objesio u pritvoru banjalučke policije

Posteljinom se objesio u pritvoru banjalučke policije
Foto: N.N. | Muškarac se ubio u zgradi PU Banjaluka
N.N.

BANJALUKA - U pritvorskoj ćeliji Policijske uprave Banjaluka jutros se ubio muškarac, koji je ranije uhapšen zbog sumnje da je učestvovao u krivičnom djelu nanošenja tjelesnih povreda.

Prema nezvaničnim informacijama muškarac se objesio uz pomoć posteljine koju je zatekao na krevetu u ćeliji u kojoj je bio smješten.

U toku je uviđaj i više detalja biće poznato po njegovom okončanju, piše Srpska cafe.

Najčitanije