Hronika

Na Baščaršiji se zapalio auto, gasili ga migranti

Na Baščaršiji se zapalio auto, gasili ga migranti
Foto: Ilustracija | Na Baščaršiji se zapalio auto, gasili ga migranti
N.N.

SARAJEVO - Na Baščaršiji, u starom dijelu Sarajeva, danas je u vožnji planula škoda oktavija.

Kako javlja portal "Avaz.ba", nije bilo povrijeđenih, jer je vozač na vrijeme uočio plamen i napustio vozilo.

U pomoć su mu pritekli građani i migranti, koji su aparatom za gašenje stavili požar pod kontrolu.

Vatra je izbila u prednjem dijelu vozila, a na automobilu je pričinjena materijalna šteta.

Video
Najčitanije