Hronika

Na Horgošu zaplijenjeno 50 kilograma marihuane

Na Horgošu zaplijenjeno 50 kilograma marihuane
Na Horgošu zaplijenjeno 50 kilograma marihuane
Srna

BEOGRAD - Na graničnom prelazu Horgoš u dvije odvojene akcije zaplijenjeno je 50 kilograma marihuane.

Na ovom prelazu između Srbije i Mađarske droga je otkrivena u dva automobila - albanske i makedonske registracije, i bila je upakovana u 81 paketu u specijalno izrađenim bunkerima i tehničkim šupljinama automobila.

Prilikom kontrole putničkog vozila albanske registracije u kojem su se nalazili državljani Albanije Artur H. i Indira H, policija je otkrila 33 kilograma marihuane upakovane u 52 paketa, saopštio je MUP Srbije.

U drugoj akciji, policija je kontrolom vozila, makedonske registracije u kojem su se nalazili državljani Makedonije Fazlija S. i Emina V, otkrila nešto više od 17 kilograma marihuane upakovane u 29 paketa.

Foto: ilustracija

Najčitanije