Hronika

Na parkingu oštetio četiri automobila

Na parkingu oštetio četiri automobila
Na parkingu oštetio četiri automobila
Agencije

ZVORNIK - Vozač atomobila marke "audi", čiji su inicijali Đ.M. (21) iz Ugljevika, sletio je s magistralnog puta Zvornik - Bijeljina i oštetio četiri putnička vozila, koja su bila parkirana ispred stambene zgrade "Duga" u Zvorniku.

Povrijeđenih nije bilo, ali je na vozilima pričinjena znatna materijalna šteta, potvrđeno je novinarima u Stanici javne bezbjednosti Zvornik.

Vozač "audija" se kretao prema Bijeljini i izgubivši kontrolu nad vozilom probio metalnu ogradu iza koje su bili parkirani automobili.

Policija je izvršila uviđaj i utvrđuje uzroke koji su doveli do ove saobraćajne nezgode, koja se dogodila noćas.

Najčitanije