Hronika

Na parkingu u Banjaluci izgorio pasat

Na parkingu u Banjaluci izgorio pasat
Na parkingu u Banjaluci izgorio pasat
Fena

BANJALUKA – Policiji u Banjaluci rano jutros je prijavljeno da je došlo do požara na putničkom vozilu marke „pasat“, u privatnom vlasništvu, a koji je bio parkiran u ulici Majke Jevrosime.

Požar,do kojeg je došlo oko 3.30 sati, lokalizovali su pripadnici Vatrogasne brigade Banjaluka, potvrđeno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka, koji je naložio da se izvrši uviđaj i da se izuzmu predmeti i tragovi s lica mjesta i preduzmu sve potrebne mjere i radnje kako bi se utvrdio uzrok požara.

Rad na ovom slučaju je u toku.

Najčitanije