Hronika

Načelnik sarajevske opštine Novi Grad vozilom usmrtio pješaka?

Načelnik sarajevske opštine Novi Grad vozilom usmrtio pješaka?
Foto: Ilustracija | Načelnik sarajevske opštine Novi Grad vozilom usmrtio pješaka?
N.N.

SARAJEVO - Stariji muškarac preminuo je nakon što ga je udarilo vozilo u sarajevskom naselju Grbavica.

Kako piše portal "Klix.ba" za volanom automobila nalazio se načelnik sarajevske opštine Novi Grad Semir Efendić.

Nesreća se dogodila oko 14 sati u Zagrebačkoj ulici, a starac je preminuo u bolnici od zadobijenih povreda.

Navodno je imao oštećen sluh pa nije čuo vozilo.

Iz MUP-a Kantona Sarajevo je potvrđeno da se dogodila nesreća, ali nisu mogli da daju više informacija dok se ne završi uviđaj.

(Klix.ba)

Najčitanije