Hronika

Nakon sudara s golfom kamion se survao niz liticu

Nakon sudara s golfom kamion se survao niz liticu
Nakon sudara s golfom kamion se survao niz liticu
N.N.

SREBRENIK - U saobraćajnoj nezgodi koja se danas nešto iza podne dogodila na magistralnom putu Tuzla - Orašje, povrijeđena je jedna osoba.

Kako je potvrđeno u policiji, nesreća se dogodila oko 12.20 sati u mjestu Orlova Klisura, opština Srebrenik, kada su se sudarili kamion i automobil golf, piše portal "Faktor.ba".

Nakon sudara, kamion se survao niz padinu u korito rijeke Tinje, gdje se zaustavio.

"Tom prilikom je povrijeđena jedna osoba koja se nalazila u automobilu, te je prevezena u Univerzitetski klinički centar u Tuzli, kako bi joj se ukazala ljekarska pomoć", rekao je za "Faktor" Izudin Šarić, portparol MUP-a Tuzlanskog kantona. 

Prema njegovim riječima saobraćaj se odvija naizmjenično jednom saobraćajnom trakom. 

(Faktor.ba, Foto: Radio Srebrenik)

Najčitanije