BANJALUKA - Dežurni tužilac banjalučkog Okružnog tužilaštva naložio je obdukciju Mirsada Kebića /32/ iz Banjaluke koji je danas oko 10 časova poginuo u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na regionalnom putu Čelinac - Dubrava Stara.
Kebić je poginuo u mjestu Brezičani, a obdukcija će biti izvršena u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske, rekla je Maja Đaković-Vidović, potparol Okružnog tužilaštva Banjaluka.
Naređeno je da se preduzmu sve potrebne istražne radnje i mjere da bi bile utvrđene okolnosti pod kojima je došlo do saobraćajne nesreće u kojoj je poginuo Kebić.
Do saobraćajne nesreće je došlo kada su se sudarili putnički automobil "tuaran" kojim je upravljao Branko Janković /68/ i kedi "pežo" kojeg je vozio nastradali Kebić.