Hronika

Napio se na svadbi pa bacio jaje na džamiju

Sarajevo-x

KOZARSKA DUBICA - Zbog bacanja jajeta na džamiju u Kozarskoj Dubici službenici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske uhapsili su 27-godišnjeg I. Č. iz Kozarske Dubice, koji se tereti za krivično djelo oštećenja tuđe stvari.

Kako smo već ranije objavili, u jučerašnjem napadu na vjerskom objektu su ostale žute fleke, prečnika oko 10 centimetara.

Prema našim saznanjima, I. Č. je prije napada bio na svadbi na kojoj je konzumirao alkohol. Na putu prema džamiji je svratio do obližnje prodavnice iz koje je uzeo jaje i bacio ga na džamiju u Svetosavskoj ulici.

Efendija iz Kozarske Dubice zahvalio se policiji na broj akciji i hapšenju vandala.

I.Č. je u policijskoj stanici priznao izvršenje vandalskog čina, a nakon otriježnjenja je pušten na slobodu.

Najčitanije