BANJALUKA - Pripadnici Centra javne bezbjednosti Banjaluka zajedno sa mještanima već treći dan pretražuju banjalučko naselje Ponir tragajući za nestalim Velimirom Gatarićem, rekla je Srni portparol banjalučkog CЈB Marija Markanović.
Markanovićeva je navela da u potrazi za Gatarićem učestvuju pripadnici CЈB Banjaluka, Specijalne jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske i mještani Ponira.
Gatarić je nestao u utorak u 14.00 časova, napustivši radno mjesto u Banjaluci, a slučaj je prijavljen policiji u 17.30 časova, podsjetila je Markanovićeva. Banjalučki CЈB poziva građane da, ukoliko primijete Gatarića ili dođu do saznanja o nestalom, jave najbližoj policijskoj stanici ili pozovu besplatan broj telefona "122".