Hronika

Navijači Maribora krali sa benzinske pumpe

Srna

DOBOJ - Radnik benzinske pumpe "Petrol" u naselju Šešlije, opština Doboj, prijavio je policiji da su navijači Fudbalskog kluba "Maribor" ukrali sa pumpe protivpožarni aparat i druge artikle u vrijednosti od 100 KM.

Radnik je juče prijavio slučaj Policijskoj stanici Doboj jedan. U toku je istraga.

Najčitanije