DOBOJ - Nepoznata lica zapalila su u Porebricama, opština Pelagićevo, vikendicu i hranilicu za divljač, koje su potpuno izgorjele.
Iz Centra javne bezbjednosti Doboj saopšteno je da su vikendica i hranilica zapaljeni u noći između ponedjeljka i utorka.
Vikendica je vlasništvo lica čiji su inicijali D.J, a koje se trenutno nalazi u inostranstvu i koje će se o visini materijalne štete izjasniti po dolasku.
O svemu je obaviješten dežurni okružni tužilac.