Hronika

Nesreća u Doboju: Sletjeli motorom pa poginuli

Nesreća u Doboju: Sletjeli motorom pa poginuli
Foto: N.N. | Nesreća u Doboju: Sletjeli motorom pa poginuli
Srna

DOBOJ - Dva lica iz Petrova, od kojih je jedno maloljetno, poginula su kada su motociklom sletjela s kolovoza u dobojskom naselju Boljanić, potvrđeno je Srni u Policijskoj upravi Doboj.

Iz policije navode da je motociklom upravljao šesnaestogodišnjak, a na mjestu suvozača bilo je lice čiji su inicijali R.M (20).

Saobraćajna nesreća dogodila se oko ponoći.

Uviđaj su izvršili službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj.

Najčitanije