Hronika

Nesreća u pješačkoj zoni u Bijeljini: Kranistu usmrtila struja

Nesreća u pješačkoj zoni u Bijeljini: Kranistu usmrtila struja
Foto: BN TV | Kranistu usmrtila struja u ulici kišobrana

BIJELJINA - Jedna osoba poginula je danas u centru Bijeljine od strujnog udara.

Kako saznaje BN TV, riječ je o radniku na održavanju koji je jutros bio na zadatku na kranu.

Nesreća se dogodila u Ulici Miloša Crnjanskog u centru grada u pješačkoj zoni poznatoj kao ulica kišobrana.

Na teren su izašli i vatrogasci kako bi spustili radnika sa visine, kao i ekipa Hitne pomoći i Doma zdravlja Bijeljina.

Stradali muškarac imao je 39 godina.

Najčitanije