Hronika

Nestala žena

Nestala žena
Nestala žena
N. Morača

BOSANSKA GRADIŠKA - Smilja Vasiljević (54) iz Gradiške nestala je prije tri dana kada je otišla u šetnju, potvrdila je juče Bojana Gašović, portparol banjalučke policije.

Bojan Vasiljević naveo je da je njegova majka posljednji put viđena u nedjelju ujutro oko osam časova, kada je izašla iz kuće.

Vasiljević je dodao da je Smilja nižeg rasta, crvenkaste kose, te da je na dan nestanka imala bijelu jaknu, gornji dio trenerke, teksas farmerke i bijele patike.

"Granična policija BiH je na obali Save u Gradišci pronašla kišobran identičan onom kakav ona ima. No, nakon toga dobili smo nekoliko poziva da je u ponedjeljak ujutro viđena nedaleko od Banje u Laktašima. Pretražili smo Laktaše i svima smo pokazali njenu sliku, ali nismo je pronašli", kazao je Vasiljević, dodavši da je njegova majka posljednjih godina imala psihičkih problema, ali je uvijek bila mirna i staložena.

"Nakon terapija i intenzivnog liječenja njeno stanje se popravilo, ali plašimo se da joj se zdravlje moglo pogoršati jer po odlasku iz kuće nije ponijela lijekove", kazao je Vasiljević.

Cijeli slučaj Vasiljevići su prijavili Policijskoj stanici Gradiška/Bosanska Gradiška, ali u policiji navode da ni oni za sada nemaju nikakve informacije o nestaloj ženi.

Porodica je zamolila sve građane koji imaju bilo kakve informacije o nestaloj ženi da se jave najbližoj policijskoj stanici ili na dežurni broj policije 051 122.

Najčitanije