Hronika

Nesvakidašnja krađa u Banjaluci: Lopovi pobjegli sa harmonikama

Nesvakidašnja krađa u Banjaluci: Lopovi pobjegli sa harmonikama
Foto: Ilustracija | Nesvakidašnja krađa u Banjaluci: Lopovi pobjegli sa harmonikama

BANJALUKA - Policiji u Banjaluci prijavljena je krađa dvije harmonike, te dva stalka za note iz prostorija Radničkog kulturno-umjetničkog društva "Pelagić" u ovom gradu.

"Prema prijavi, krađa je izvedena tako što je lopov, ili više njih, ušao kroz prozor objekta u Ulici kralja Petra prvog Karađorđevića", rekli su za "Nezavisne" izvori iz policije.

Šteta, pričinjena ovom krađom, procijenjena je na oko 3.000 maraka. Policija je pokrenula istragu.

Najčitanije