JAJCE - Na gradskom kupalištu “Brana” u Jajcu u petak u noćnim satima desila se nezgoda, kada je vozilo sletjelo u vodu.
Vozač je zadobio lakše povrede, a automobil je ostao u vodi.
"Gradsko kupalište 'Brana' u Jajcu. U petak u noćnim satima, na kupalištu 'Brana' desila se nesreća, kada je vozilo našeg sugrađanina sletilo u vodu. Vozilo smo snimili pod vodom i procjenili mogućnosti za vađenje istog iz vode. Rezultat je pozitivan, vađenje moguće" poručili su iz Gorska služba spašavanja Stanica Jajce.
Oni su objavili snimak na svojoj Facebook stranici, piše "Avaz".