Hronika

Nezgoda u Banjaluci: Radnik teško povrijeđen u padu sa skele

Nezgoda u Banjaluci: Radnik teško povrijeđen u padu sa skele
Foto: Arhiva / Ilustracija | Nezgoda u Banjaluci: Radnik teško povrijeđen u padu sa skele

BANJALUKA – Policiji u Banjaluci prijavljeno je da je u Ulici Ive Andrića u ovom gradu, pri padu sa skele na objektu u izgradnji, povrijeđen četrdesetsedmogodišnji radnik D.Č, potvrđeno je "Nezavisnim".

Kako nezvanično saznajemo, radnik je teže povrijeđen u ovoj nezgodi, koja je policiji prijavljena oko 13 časova, nakon čega je na lice mjesta otišla patrola.

"Povrijeđenom licu prvu pomoć ukazali su pripadnici Službe hitne medicinske pomoći, a lice je potom transportovano u Univerzitetski klinički centar RS u Banjaluci", rekla je za "Nezavisne" Danijela Mučibabić, portparol PU Banjaluka.

Najčitanije