BANJALUKA - Zbog saobraćajne nezgode u mjestu Botajica od rano jutros obustavljen je saobraćaj na magistralnom putu Doboj - Modriča, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.
Vozila se preusmjeravaju na regionalni takozvani stari put Doboj - Modriča.
Saobraćaj je u prekidu od 3.25 časova jutros.
U toku je policijski uviđaj.