Hronika

Nije platio kazne, oduzeli mu auto

Nije platio kazne, oduzeli mu auto
Foto: N.N. | Nije platio kazne, oduzeli mu auto
N.N.

DOBOJ - Policija je u Derventi oduzela automobil ford kojim je upravljalo lice čiji su inicijali V.Đ., višestruki povratnik u činjenju prekršaja koji u Registru novčanih kazni ima dug u iznosu od 1.858 KM.

Vozilo je kontrolisano juče, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.

Protiv V.Đ. nadležnom sudu biće podnesen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, navedeno je u saopštenju.

Najčitanije