SARAJEVO - Pripadnici Granične policije Orašje uhapsili su državljanina NJemačke D.D. /31/ prilikom ulaska u BiH zbog neovlaštene proizvodnje, posjedovanja i stavljanje u promet opojnih droga.
Državljanin NJemačke lišen je slobode juče oko 16.30 časova na osnovu potrage Interpola Podgorica, saopšteno je iz Granične policije BiH.
On je u 23.00 časa predat Sudu BiH.