SARAJEVO - Nakon završenog policijskog uviđaja saobraćajne nezgode koja se dogodila kod mjesta Topići i uklanjanja vozila, od 19.20 ponovo se nesmetano saobraća magistralnim putem M-16 Banjaluka - Karanovac.
Saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala dva vozila dogodila se u 17.40, od kada je bio obustavljen saobraćaj na ovom dijelu puta, rečeno je ranije u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.