BANJALUKA - Saobraćaj na putu Zvornik-Vlasenica, koji je bio obustavljen zbog odrona, potpuno je normalizovan, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.
Saobraćaj na ovoj dionici obustavljen je od 18.15 časova.
Zbog saobraćajne nezgode potpuno je obustavljen saobraćaj na magistralnom putu Zvornik-Tuzla, u mjestu Đile.
U toku je uviđaj, a iz AMS mole vozače za strpljenje.