Hronika

Normalizovan saobraćaj u dobojskom mjestu Ljeskove Vode

Normalizovan saobraćaj u dobojskom mjestu Ljeskove Vode
Foto: N.N. | Normalizovan saobraćaj u dobojskom mjestu Ljeskove Vode
Srna

BANJALUKA - Saobraćaj u dobojskom mjestu Ljeskove Vode večeras je normalizovan, nakon što je završen uviđaj poslije saobraćajne nezgode, saopšteno je iz Auto-moto saveza /AMS/ Republike Srpske.

Na regionalnom putu Doboj-Stanari saobraćaj se odvija nesmetano, navodi se u saopštenju.

Iz Policijske uprave Doboj još se nisu oglasili u vezi sa ovom nezgodom zbog koje je nešto poslije 21.00 čas saobraćaj bio potpuno je obustavljen.

Najčitanije