Hronika

Novi Grad: Bomba u pečenjari

Novi Grad: Bomba u pečenjari
Novi Grad: Bomba u pečenjari
Agencije

PRIJEDOR - Nepoznati počinilac postavio je eksplozivnu napravu u pečenjaru ugostiteljskog objekta "Jež" u Novom Gradu, koju je vlasnik lokala aktivirao kada je palio vatru, ali niko nije povrijeđen, rečeno je Srni u policiji.

Riječ je, najvjerovatnije, o ručnoj bombi, koja je postavljena u noći između 19. i 20. aprila u lokal u vlasništvu Milorada Ježa.

Naprava je aktivirana kada je on ujutro u 7.20 časova palio vatru.

Materijalna šteta biće naknadno utvrđena.

Najčitanije