GRADIŠKA – Policija je u Gradišci uhapsila tri muškarca koja su osumnjičena za pljačku automobila "bmv", iz koga su ukrali stvari vrijedne oko 2.500 KM.
Uhapšena su lica čiji su inicijali N.K. i A.A. iz Banjaluke i A.Z. iz Sarajeva, kod kojih je policija pronašla ukradene stvari koje su vraćene vlasnicima, potvrđeno je Srni u Centru javne bezbjednosti /CJB/ Banjaluka.
Iz automobila "bmv", koji je bio parkiran u Ulici Avde Ćuka u Gradišci, juče oko 10.30 časova ukradena je ženska torbica, u kojoj su bila lična dokumenta, novčanik i 150 evra, dva mobilna telefona i muško odijelo.
Iz policije navode da su kradljivci otvorili automobil podesnim alatom.
Nakon kriminalističke obrade uhapšeni su pušteni na slobodu, a policija će protiv njih nadležnom tužilaštvu podnijeti izvještaj za počinjeno krivično djelo "teška krađa".
Srna nezvanično saznaje da je riječ o Nusretu Kuburoviću /36/, Azizu Ahmetoviću /45/ i Ahmetu Zahiroviću /51/.