Hronika

Objesile se dvije pedesetjednogodišnjakinje

Objesile se dvije pedesetjednogodišnjakinje
Objesile se dvije pedesetjednogodišnjakinje
Agencije

PRIJEDOR - Radojka (Boška) Milinović iz Prijedora i Zdravka (Ljubana) Zgonjanin iz Novog Grada, obje 1960. godište, izvršile su samoubistvo vješanjem, rečeno je Srni u policiji.

Milinovićeva se juče u 7.15 časova u magacinu kafića "Metropolis" u Prijedoru, vlasnika Draška Kotoraša,  objesila o kablove instalacija i uz pomoć platnene kecelje.

Zgonjaninova se objesila u petak, 6. maja, između 9.30 i 17.00 časova u Velikoj Žuljevici kod Novog Grada u voćnjaku u blizini njene kuće.

Policija je obavila uviđaje, a ljekari mrtvozornici konstatovali su da nema tragova nasilja.

Najčitanije