Zbog pucnjave ispred hotela "Fortuna" policija je u subotu privela Aleksandra Palačkovića (22), potvrđeno je danas iz policije.
Osumnjičeni je u subotu uveče pucao prema sugrađanima Miroslavu Bojku i Mići Voćkiću. Nakon privođenja od osumnjičenog Palačkovića oduzet je pištolj herstal. Palačković je nakon kriminalističke obrade pušten da se brani sa slobode, a protiv njega će biti podnesen izvještaj banjalučkom Okružnom tužilaštvu zbog izazivanja opšte opasnosti.
Na mjestu pucnjave na parkingu ispred hotela "Fortuna" policija je pronašla dvije čaure kalibra 6,35 milimetara.