Hronika

Od radnika pošte oteli 100.000 KM

Od radnika pošte oteli 100.000 KM
Od radnika pošte oteli 100.000 KM
Agencije

BUSOVAČA - Četiri nepoznata maskirana i naoružana lica u mjestu Katići, opština Busovača, izvršila su razbojništvo nad službenicima pošte dok su obavljali distribuciju novca, saopšteno je iz MUP-a Srednjobosanskog kantona.

Razbojništvo je izvršeno ispred zagrade  pošte, a napadači su  su oteli veću količinu novca, nakon čega su pobjegli,    navodi se u saopštenju.

Kako Srna nezvanično saznaje,   ukradeno je   105.000 KM, a jedan od  razbojnika je  udario  zaštitara u glavu.

Srna saznaje i da su razbojnici bili sa vozilom marek "ford eskort", kog su zapalili na području Zenice. 

Razbojništvo se dogodilo jutros u  8.40 časova u mjestu Katići u opštini Busovača.

Najčitanije