Hronika

Odbio alkotest pa uhapšen

Odbio alkotest pa uhapšen
Foto: Ilustracija | Odbio alkotest pa uhapšen
N.N.

SRBAC - D.D. iz Prnjavora uhapšen je juče u Srpcu nakon što je odbio da uradi alkotest, saopšteno je iz Policijske uprave Gradiška.

"Policijski službenici Policijske stanice Srbac, 03.06.2020. godine oko 23,00 časova u Ulici 11.Novembra, opština Srbac, lišili su slobode lice D.D. iz Prnjavora, jer se isti oglušio o izdatom naređenju policijskih službenika. Isti je odbio da se podvrgne testu utvrđivanja prisustva alkohola u organizmu", saopšteno je iz PU Gradiška.

Za počinjene prekršaje u skladu sa Zakonom o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima BiH, osobi D.D. je uručen prekršajni nalog. 

Najčitanije