PRIJEDOR - Pripadnici Policijske uprave Prijedor oduzeli su 42 grama marihuane i digitalnu vagu od više lica iz Bosanske Krupe, Kozarske Dubice i Novog Grada, saopšteno je iz ove uprave.
Nakon kriminalističke obrade i kompletiranja predmeta, izvještaj za počinjena krivična djela neovlaštena proizvodnja i promet droge biće dostavljen nadležnom tužilaštvu protiv lica iz Oštre Luke, Bosanske Krupe, Kozarske Dubice, te dva lica iz Novog Grada.
Droga je oduzeta tokom vikenda.