Hronika

Oglasili se iz Željeznica RS nakon što je kamion sa nadvožnjaka pao na prugu

Oglasili se iz Željeznica RS nakon što je kamion sa nadvožnjaka pao na prugu
Foto: Facebook | Oglasili se iz Željeznica RS nakon što je kamion sa nadvožnjaka pao na prugu
Nezavisne novine

Nakon pada kamiona sa nadvožnajka na prugu došlo je do prekida saobraćaja na dionici od Doboja do Maglaja, saopšteno je iz Željeznica Republike Srpske (ŽRS).

U saopštenju se dodaje da se nezgoda dogodila danas u 14.38 časova, te da je tokom pada kamiona sa nadvožnjaka na prugu došlo do oštećenja kontaktne mreže i oba kolosijeka na pruzi Šamac - Sarajevo.

Na licu mjesta nakon dojave o nezgodi odmah su izašle nadležne Hitne službe, MUP Republike Srpske i Komisija za vanredne događaje Željeznica Republike Srpske.

U toku je istraga.

Najčitanije