Hronika

Opljačkali benzinsku pumpu Nestro

Opljačkali  benzinsku pumpu Nestro
Opljačkali benzinsku pumpu Nestro
Srna

BUSOVAČA - Dva naoružana maskirana lica opljačkala su sinoć benzinsku pumpu "Nestro" u mjestu Kaonik kod Busovače iz koje su odnijeli 4.600 KM, saznaje Srna u MUP-u Srednjobosanskog kantona.

Oni su naoružani puškom "papovka" ušli u prostorije benzinske pumpe, zaprijetili radniku da će ga ubiti, te iz kase uzeli novac, a potom pobjegli.

Slučaj policiji je prijavio radnik ove benzinske pumpe, koja je u vlasništvu grupacije "Nestro" sa sjedištem u Banjaluci.

Uviđaj su obavili službenici Odjeljenja krim-policije Policijske uprave Kiseljak, a obaviješten je i kantonalni tužilac.

Pljačka se dogodila sinoć oko 21.30 časova.

Najčitanije