Hronika

Opljačkali benzinsku pumpu uz prijetnju oružjem

Opljačkali benzinsku pumpu uz prijetnju oružjem
Opljačkali benzinsku pumpu uz prijetnju oružjem
Srna

TRAVNIK - Dvojica maskiranih muškaraca naoružanih puškom i pištoljem opljačkali su benzinsku pumpu "Ovnak" u mjestu Han Bila, kod Travnika, odakle su odnijeli koverat u kome je bilo od 1.000 do 2.000 maraka, saopšteno je iz MUP-a Srednjobosanskog kantona.

Razbojnici su sinoć u 21.40 časova upali u prostorije benzinske pumpe i, prijeteći oružjem, naredili dvojici radnika da legnu na pod, nakon čega su iz kase uzeli koverat s novcem.

Potom su iz frižidera uzeli čokolade i piće i automobilom "opel korsa" odvezli u nepoznatom pravcu.

Uviđaj su obavili službenici Odjeljenja kriminalističke policije Policijske uprave Travnik.

Najčitanije