PRIJEDOR - Dva razbojnika maskirana fantomkom, od kojih je jedan imao pištolj u ruci, ukrala su 200 KM iz "Boki marketa" u prijedorskom mjestu Donji Orlovci, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.
Razbojništvo se dogodilo sinoć u 20.20.
Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice Prijedor 2, a u toku je potraga za počiniocima.